Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielkanocny turniej MPCforum w Ghost Recon Online


Baku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7697bd43bef62.png

Witajcie!

Dzisiaj mam zaszczyt ogłosić wielkanocny turniej MPCforum w Ghost Recon Online.

Bez zbędnego gadania przejdźmy do tego co lubicie najbardziej w turniejach, czyli...

4274886550536.png

Wygrana drużyna

1 Miejsce ~ Nagroda "MPC Champion"

2 Miejsce ~ -10% Paska Ostrzeżeń

3 Miejsce ~ -5% Paska Ostrzeżeń

Przegrana drużyna:

1 Miejsce ~ -15% Paska Ostrzeżeń lub Podpięcie poradnika 30dni + Niespodzianka od użytkownika Dami90x

2 Miejsce ~ -10% Paska Ostrzeżeń

3 Miejsce ~ -5% Paska Ostrzeżeń

Dodatkowo każdy użytkownik który brał udział i nic nie wygrał otrzyma 10 punktów reputacji jako nagrodę pocieszenia.

4a32f411261e9.png

Nick z forum:
Nick w grze:
Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści: (Tu cytat regulaminu i pod tym Zapoznałem się z regulaminem i stosuję się do jego treści [pod spodem wasz nick] )

0166c4c0b1f82.png

Rozgrywamy 3rundy i ewentualnie jedną dogrywkę później grono sędziowskie po zapoznaniu się ze szczegółami typuje zwycięzców.

b297aafcffc59.png

1. Każdy uczestnik przyjmuje do wiadomości, że jakiekolwiek wspomagacze w czasie turnieju kończą się banem permanentnym w Ghost Recon Online
2. Każdy uczestnik ma obowiązek zrobienia trzech screenów z gry w wyznaczonym przez sędziów czasie. Jeżeli ten punk nie zostanie zrealizowany, albo uczestnik zrobi je po czasie zostanie wyrzucony z turnieju.
3. W przypadku gdy ktoś zdezerteruje jest zdyskwalifikowany.
4. Gracz ma prawo używać tylko i wyłącznie broni startowych w czasie gry. Może także pomagać sobie "bugami" oraz ma prawo do grania jakąkolwiek klasą postaci.
5. Gracz ma prawo wyjść na określony czas z turnieju ale tylko i wyłącznie za zgodą Opiekuna turnieju.

 

 

669a3d847bec4.png

Antix

Majkel

SebaAce

ed5714478d439.png

Jurorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie turnieju.

Jeśli jurorzy uznają że jest zbyt mało osób nagrody mogą ulec zmianie lub wcale się nie odbyć.

Wszelkie pytania zadajemy w tym temacie KLIK


1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Nick z forum : caltoro


Nick w grze : jeszcze nie mam, ale pewnie xYormunduRx


Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści


caltoro


1373369406-U138092.png

Opublikowano

 

Nick z forum:mt2judge

Nick w grze: NextLover

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści

Nick proszę pod oświadczeniem.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Pytanie . Kiedy to się odbędzie ?

Ogłosimy to jak już zbierzemy uczestników

widać nie czytałeś uważnie zacytuję

Wszelkie pytania zadajemy w tym temacie KLIK

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Czuję że zostanę zniszczony ale co mi tam.

Nick z forum: Supersloneys
Nick w grze: Lifusiek
Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści: Supersloneys/Lifusiek

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Jeśli nie będzie zgłoszeń turniej zostanie zakończony i nie będzie szans na zdobycie nagród.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapisy trwają do 30 kwietnia, jeżeli do tego czasu nie znajdzie się minimum 6 osób turniej zostanie odwołany.

Jeżeli chcecie żeby się odbył pomóżcie go reklamować. Można to robić w statusach, sygnaturze, blogach, zaproście znajomych.

Pozdrawiam

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Hej, ja jestem chętny jak coś;

 

Nick z forum: Kubiq1

Nick w grze:Kubinqu
Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego tresci

 

Pozdrawiam

 

@edit , przepraszam ale nie dam rady zagrać w turnieju z przyczyn osobistych.

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Nick z forum:ZUZIA12

Nick w grze:ThisIsFan

Oświadczam, że przeczytałem regulamin i stosuje się do jego treści:ZUZIA12/ThisIsFan.

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Opublikowano

Zapisy zostają zamknięte czekajcie na temat z nowymi informacjami kiedy turniej się odbędzie oraz będziecie w nim musieli potwierdzić udział w turnieju.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszam do tematu dyskusyjnego.

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Z przyczyn czysto technicznych konkurs musi być do czasu wstrzymany. Przepraszamy.

Bądźcie cierpliwi!

 

 

Z przykrością stwierdzam, że niestety nie jesteśmy na ten moment jak i również w niedalekiej przyszłości przeprowadzić ten konkurs.

Pozostaje mi jedynie przeprosić za zastałą sytuacje, więc przepraszam.

 

394591421101183179764.jpeg
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z przykrością stwierdzam, że niestety nie jesteśmy na ten moment jak i również w niedalekiej przyszłości przeprowadzić ten konkurs.

Pozostaje mi jedynie przeprosić za zastałą sytuacje, więc przepraszam.

394591421101183179764.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...